Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

26.08.2016 03:35, Admin

Yapay kızlık zarı kullanan müşterilerimizin %99'u ürünümüzden memnun kalmışlardır. Adınıza faturalı olarak satılan orijinal yapay kızlık zarını satın aldığınızda faturası mail hesabınıza 15 dk içerisinde gönderilir. VİP kargo olduğundan dolayı herhangi bir durumda başkasının açması ve kargo poşeti içerisinde ne olduğunu anlamasını önlemek amacı ile sadece bu ürünün faturası dijital ortamda gönderilir. 30 gün para iade garantili olarak satılır. Herhangi bir mazeret belirtmeksizin ürünü iade hakkınız bulunmaktadır. 

Uygulama hataları ve fabrikasyon hatalar hariç herhangi bir şikâyet almamıştır.
Yapay kızlık zarı sadece Almanya ve Çin de üretilmektedir.

Orijinal yapay kızlık zarı sadece Almanya da üretilir.

Almanya da üretilen yapay kızlık zarı içerisinde kan topları bulunur. Yapay kızlık zarı içerisindeki toplar vajina içerinde salgılanan hormonlar ile eriyerek kana dönüşür ve erkek müdahale ettiğinde yırtılan zardan dışarı akar. Herhangi bir kimyasal barındırmaz veya yan etkisi yoktur. Yapay kızlık zarı vajina içerisine yerleştirildikten sonra 20 dk içinde yapay kızlık zarı içerisindeki kan topları eriyerek bekleme durumuna geçer. Herhangi bir temas durumunda ise yapay kızlık zarı yırtılır ve kızlık kanı akmaya başlar. Yapay kızlık zarının yırtılması ile ortaya çıkan sıvı %90 kan oluşumudur ve herhangi bir şekilde vücutta iz bırakmaz. Su ile temas ettiğinde doğrudan temizlenir.

Sahte yapay kızlık zarı Çin'de üretilir ve boyası çıkmaz.

Çin’de üretilen yapay kızlık zarı ise Almanya’da üretilen ürünlerin kopyasıdır ve içerisinde boya bulunur. 15 dk içinde vajina içerisine dağılır. Herhangi bir yırtılma durumu yoktur. Ani ayağa kalkma durumlarında akma yapar. Çin’de üretilen yapay kızlık zarları Japon malı diye satılır. Çin’de üretilen yapay kızlık zarı faturasız olarak satılır ve herhangi bir durumda yasal haklarınızı kullanmanız engellenir. Sahte yapay kızlık zarları piyasada 2 adet olarak 199TL ye satılmaktadır.

Sahte yapay kızlık zarı içerisinde ki boya vücuda bulaştığında kalıcıdır ve vücuttan yıkama yoluyla çıkmaz. İçerisinde ki boya kanserojen madde içerir ve sağlığa ciddi zararları vardır.

Orijinal Yapay kızlık zarı satın alan müşterilerimizin %99’u bu üründen memnundur. %1’lik bir müşteri kısmı ürünü iade etmiş ve ücretlerini geri almıştır. İadelerin başlıca sebebi uygulamadan korkmaları veya yapay kızlık zarını vajinaya yerleştirememeleridir.

Orijinal yapay kızlık zarı kullanan müşterilerimizden özel olarak geri dönüş ve ürünümüz hakkında yorum, öneri ve şikâyet belirtmeleri istenir. 

Orijinal yapay kızlık zarı ürünümüz hakkında yorum yapan veya isimlerinin gizli kalması durumunda yorum belirten tüm müşterilerimize sonraki alışverişlerinde %10 indirim yapılır. 

Orijinal yapay kızlık zarı hakkında ki yorumların tamamını Orijinal Yapay Kızlık Zarı Yorumlar bölümünde inceleyebilirsiniz. 

Yararlı Linkler;

Yapay Kızlık Zarı Nedir

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır


  Kızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir durumda kızlık zar..

299.00TL

Bekaret Hapı 199TL

Bekaret Hapı 199TL

İngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulmuştur. ..

199.00TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi daraltır, vajinanızın yaprakl..

109.00TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde ki kararmaları düzelterek ten rengini alması..

49.00TL